smart

Jak na správu pojištění ještě rychleji?

V naší aplikaci ČSOB Smart máte vše ihned po ruce ve dne, v noci a na dosah ruky.Časté dotazy

Aplikace je ke stažení v certifikovaných obchodech App Store a Google Play, které naleznete ve svých chytrých telefonech.

Instalace a užívání aplikace ČSOB Smart je zdarma.

ČSOB Identita je digitální (bankovní) identita od ČSOB. S jejími identifikačními údaji (uživatelské jméno a heslo) uživatel může v digitálním světě prokázat svou totožnost (přihlásit se do vybraných portálů) a také potvrdit různé transakce (např. potvrdit platby nebo podepsat dokumenty).

Ano, je to jedna z možností tvorby ČSOB ID. Více informací naleznete zde

ČSOB Identita (zkratka ČSOB ID) je digitální identita, kterou vydáváme našim klientům v ČSOB.

ČSOB eID je pak jednou z funkcí ČSOB Identity, konkrétně umožňuje ji využívat jako bankovní identitu, tedy pro přihlášení do portálů státní správy (např. do Portálu občana) a k různým firmám.

Najdete je v aplikaci ČSOB Smart, do které se již přihlásíte s ČSOB Identitou – hledejte na úvodní stránce dlaždici “Moje schránka” a v ní složku “Dokumenty”.

ČSOB Identita je maximálně zabezpečená, jelikož ji poskytují samy banky, které klientské údaje obezřetně hlídají. Ovšem je potřeba, aby si ji každý klient, který digitální identitu má a využívá, taktéž střežil. Konkrétní rady najdete v tomto přehledu.